O mnie

Fotograf ślubny Ełk Fotografia ślubna reportaż ślubny

Moją pasją jest „łapanie i zatrzymywanie” chwil. Od zawsze jeśli widziałem coś pięknego, przeżywałem coś emocjonującego, to jak najszybciej chciałem się tym podzielić z innymi. Dzięki Fotografii mogę to robić bez żadnych ograniczeń. Takich chwil moje oczy szukają na co dzień. Mimo, że często to, co widzę jest oczywiste, poniekąd powtarzalne, dążę by w moim obiektywie było charakterystyczne tylko dla danej chwili, sytuacji, miejsca czy osoby.

Pejzażem chciałbym Was zaciekawić i przenieść chociaż na chwilę daleko od codzienności. Podczas indywidualnej sesji zdjęciowej pokazać cząstkę Waszej osobowości. Sesja rodzinna to dla mnie obraz uczuć, jakie Was łączą. Fotografując produkt, usługę czy biznes robię wszystko zgodnie z ustaleniami i założeniami projektu, a jeśli mam na to zgodę, przemycam w tym kawałek swojej wizji.

W fotografii ślubnej moim priorytetem jest utrwalenie emocji, które towarzyszą Wam oraz Waszym bliskim w Tym szczególnym Dniu. Dyskretnie rejestruję chwilę po chwili, grę Waszych uczuć, uśmiechów i łez wzruszenia, wszystko to co Was otacza, co zostało zaplanowane w najdrobniejszym szczególe oraz to, co dzieje się spontanicznie i nieoczekiwanie… By efektem mojej pracy była fotograficzna opowieść Waszej historii tak piękna i pełna emocji, jak było to w rzeczywistości… Inspiracją podczas zdjęć w plenerze są dla mnie zawsze uczucia, które chętnie 🙂 przede mną okazujecie…

Moje portfolio fotografii ślubnej znajdziecie również w Społeczności Fotografów Ślubnych MyWed:

Fotograf ślubny Mariusz Fadrowski (Ełk, Polska) | MyWed

Bliżej poznacie mnie w GALERII moich fotografii, na BLOGU oraz podczas rozmowy gdy się spotkamy… 🙂